Тим за хуманитарне активности

Тим за хуманитарне активности оформљен је одлуком Директора школе, у шк.2014/15. За координатора Тима, директор школе именовао је Др Верицу Матовић, а за заменика Светлану Илић.

Чланови Тима за хуманитарне актвности, појачани бројчано у овој шк.години, настављају са низом традиционалних акција. Тим чине: Светлана Илић, Томислав Вучетић, Нада Лукић, Слађана Бкић, Виолета Петровић, Живка Живановић, Јасмина Дрндаревић, Радмила Јовић, Жељко Аврамовић, Драгољуб Криловић, Драган Павловић, Владимир Матић, Јасмина Станковић, Јована Милошевић, Љубомир Марковић, Весна Рокнић, Дејан Манојловић, Драгица Гајић, Наташа Јовановић, Драган Весковић, Татјана Марковић Топаловић, Јелена Гвозденовић, Милан Трифуновић, Маријана Срећковић, Мирослава Грујић, Александра Павловић, Ненад Срећковић, Живота Топузовић, Бранислав Селаков, Наташа Јанчикић, Весна Николић, Љиљана Малешевић, Добринка Исаиловић, Јелена Маринковић и Јелена Малешевић.