Предавање „Употреба и утицај енергетских напитака”
Медицинска школа „Др Андра Јовановић“, у сарадњи са Фармацеутским факултетом у Новом Саду, организовала је у уторак, 25. новембра 2025. године, едукативно предавање на тему употребе и утицаја енергетских напитака. Предавање, намењено ученицима првог и другог разреда, одржала је доц. др Дуња Јаковљевић, професорка овог факултета.