Рецитаторска секција

Рецитаторска секција се као и претходних година окупила на почетку школске године ради договора о плановима током школске 2017/18. године.

Због специфичности ситуације , због радова на реконструкцији старог дела школе, изостао је било какав програм поводом Дана школе, док су обележавање школске славе Светог Саве изнела два ученика наше секције : Лена Вујовић и Огњен Ђукић. Изведен је пригодан рецитал под називом „ Не бој се, само веруј!“

Овај и овакав програм био је довољан ученицима да покажу сав раскош свог талента пред препуним Трим-кабинетом наше школе.

Одмах након тога почеле су припреме за обележавање Дана матерњег језика 21.2. 2018. године у Библиотеци шабачкој, у којој ће наша секција са садашњим и бившим ученицима извести програм под називом „ Азбука живота“.

Александра Павловић, професор српског језика и књижевности

Матурска питања 2018/2019

Матурска питања за школ. 2018/2019. год. у току је ажурирање