Секција здравствене неге

Секција Здравствене неге у школској 2017/2018 години, почела је да се реализује од 08. 12. 2017. године. Усвојен је наставни план и програм секције. Секција се одржава Петком, у два термина од 12:00 - 13:35 часова и 07:45 - 11:05. Укључени су ученици трећег разреда, тј., III3, III4, III5 – образовни профил Медицинска сестра – техничар. На секцију долази око 25 ученика наведеног профила.

Наставници реализују наставни план и програм и припремају ученике за школско такмичење, које је планирано да се реализује у Марту 2018-те године. Сваки ученик радиће тест знања, као и по један радни задатак, где се врши провера практичних вештина ученика.

Прва три ученика која буду имала највећи број освојених бодова, стичу право да учествују на Шестом Републичком такмичењу из Здравствене неге као екипа, која ће представљати нашу школу. Шесто Републичко такмичење планирано је да се реализује у Средњој Медицинској школи ''Седми Април'' у Новом Саду 18. и 19. Маја 2018-те године.

Наставници који учествују у реализацији секције Здравствене неге:

Николић Весна, Гајић Драгица, Малешевић Јелена, Јанковић Љубица ,

Милић – Будаковић Јасмина и Макевић Јелена.

Матурска питања 2018/2019

Матурска питања за школ. 2018/2019. год. у току је ажурирање