Секција РППО

Секција реалистичког приказа

Секција почела са радом 16.10. 2017 у термину 11 до 12 I 50 мин. уторак ,кабинет бр.4.

Наставници који воде секцију су Славица Тубица Алексић, Јелена Маринковић Маријана Гачевић и Слађана Бкић.

Чланови секције су ученици од првог до четвртог разреда ,часови реализовани по наставном плану и програму током првог полугодишта припрема за школско такмичење ,као и за републичко такмичење .Дан Прве помоћи је обележен 11.09.2017 са почетком од 12 сати на градском тргу у организацији Црвеног крста ,Дома здравља и Медицинске школе .Сви чланови секције су учествовали у акцији промоције прве помоћи и реалистичког приказа ,ученици основних школа су имали прилику да се упознају са радом реалистичког приказа ,три полигона су била намењена за приказ и указивање помоћи .

Секција наставља свој рад у предвиђеном термину, до полугодишта је реализовано 28 часова, одвијају се припреме за школско такмичење и републичко такмичење .

Слађана Бкић

Матурска питања 2017/2018