Стоматолошка протетика

Секција је почела са радом у другој половини септембра месеца, придодати су нови чланови и утврђен је план рада за школску 2013/14.годину. У првом тромесечију рад секције се заснивао на изради фиксних зубних надокнада (телескоп круне, скелети за метало-керамички мост), да би у другом делу полугодишта акценат рада секције био на покретним зубним надокнадама   ( скелетираним портезама). У оквиру сарадње са здравственим центрима чланови секције имали су прилике да виде разне случаје безубости и потпуне крезубости који се срећу у пракси као и начине на који се оне решавају.

У другом полугодишту настављено је са радом у секцијама по годишњем плану, урађени су комбиновани радови (повезано и са фиксном и са мобилном протетиком) , одржано је и школско такмичење које је изборно за републичко такмичење зубних техничара Србије.

Проф. Љубомир Марковић и Срећко Берић