Секција естетске неге

Чланови секције Естетске неге су ученици II7, одељења козметичких техничара, тачније секција броји 11 чланова уз подршку и помоћ предметног наставника. Планом и програмом секције предвиђено је да се ученици оспособе за тимски рад, затим да се подстакне њихова креативност, да се нова знања стекну кроз дружење која се касније примењују у пракси. Након конституисања секције у септембру и усвајања предлога плана и програма рада за текућу годину, уследио је велики посао како за чланове тако и за наставникa секције. Наставили смо са учењем о врстама и техникама шминкања, значају и улози шминкања у савременом друштву. Ученици секције су овладали основним техникама у процесу шминкања.

Драгана Павловић

Матурска питања 2018/2019