Тим за каријерно вођење и саветовање

Тим за каријерно вођење и саветовање чине следећи чланови: Живка Живановић ( координатор), Јована Милошевић, Љиљана Раичевић, Оливера Жужа, Срђан Лукић, Драган Павловић, Зорица Поповић, Оливера Веселиновић, Срба Богојевић, Љубомир Марковић, Владимир Матић, Славица Тубица Алексић, Маријана Гачевић, Слађана Бкић, Славица Дамњановић, Светлана Илић, Драгана Павловић, Ненад Срећковић, Наташа Јанчикић, Јована Перић, Весна Николић, Љиљана Новаковић, Јелена Гвозденовић, Драгица Гајић, Слађана Ђорђић, Јасмина Милић-Будаковић, Нада Лукић, Радмила Јовић, Виолета Петровић, др Мирјана Неговановић, Бранислав Селаков, Марија Арсовска, Татјана Марковић-Топаловић, Соња Лукић, Дејан Милутиновић, Љиљана Јанковић, Мирјана Сремчевић, Жељко Аврамовић, Митар Павловић, Драган Аћимовић, Драган Весковић, Андреа Душкуновић, Невена Станковић.

Чланови тима су у првом полугодишту одржали два састанка: у октобру и децембру. На првом састанку договорено је да се досадашњиначин рада Тима не мења, као и план рада. Члановима Тима су подељене смернице за поступање сходно узрасту, односно разредима којима предају. Подељени су називи сајтова и линкова на које треба упутити ученике за веће лично ангажовање у креирању сопствене каријере. На другом састанку, чланови су коментарисали теме и питања о којима су разговарали са ученицима. Мишљење већине чланова Тима је да су информације са сајтова веома корисне и употребљиве.

Координатор Тима за каријерно вођење и саветовање

Живка Живановић

Матурска питања 2018/2019