тим за здравствено васпитање

Тим за здравствено васпитање оформљен је одлуком Директора школе, у шк.2014/15. За координатора Тима, директор школе именовао је Др Верицу Матовић, а за заменика Биљану Ерцеговчевић, стручног сарадника.

Чланови Тима задужени за здравствено васпитање Др Маријана Срећковић, Др Весна Рокнић, Весна Николић, Љиљана Новаковић,Славица Дамњановић, Србољуб Богојевић, Љубомир Марковић, Влада Матић,Јована Милошевић, Живота Топузовић, Милан Трифуновић, Слађана Бкић,Светлана Илић, Драгица Гајић, Јелена Гвозденовић,Јелена Маринковић, Драган Весковић, Ненад Срећковић, Јасмина Станковић, Виолета Петровић, Дејан Милутиновић, Драгана Павловић, Јелена Малешевић, Добринка Исаиловић,Наташа Јанчикић,Љиљана Јанковић, Радмила Јовић, Оливера Веселиновић и Наташа Јовановић усвојили су план рада Тима који предвиђа обележавање појединих датума из Календара здравља, самостално или у сарадњи са партнерима из локалне заједнице: Заводом за јавно здравље, Општом болницом, Домом здравља, Апотеком и Саветом за здравље Града Шапца.